ТЕРАСНА ДОШКА МЕРБАУ КИЇВ

Терасна дошка мербау має підвищену стійкість як до механічних пошкоджень, так і до комах. Через високу щільність дошку все частіше використовують на пірсах, мостах і доріжках навколо басейнів. Рекомендуємо монтувати дошку на лаги для забезпечення гарного рівня вентиляції конструкції. Такий підхід запобігатиме як коробленню так і подовжить час експлуатації тераси.

При монтажі тераси ми використовуємо надійне приховане кріплення. Що забезпечить надійність усієї конструкції. Монтаж тераси складається з двох основних етапів:

Терасна дошка – встановлення лаги

Виставлення за рівнем лаги та закріплення лаги до основи. Ми використовуємо лаги як з мербау або сибірської модрини, так і з алюмінію. Якщо монтаж відбувається на даху будівлі з гідроізоляцією, в такому випадку ми використовуємо опору, що регулюється.

Терасна дошка – монтаж


При монтажі дошки на лагу ми використовуємо приховане кріплення з нержавіючої сталі. Кріплення кріпимо до лаги шурупами з нержавіючої сталі. У такий спосіб отримаємо довговічну надійну конструкцію. Після монтажу дошки та прибирання поверхні ми рекомендуємо розкрити дошку маслом тику. Тикова олія закупорює пори в деревині та створює гідрофобну плівку. Тим самим запобігаємо попаданню вологи в зимовий період.