Терасна дошка Київ

МЕРБАУ
 
Деревина мербау має підвищену щільність, стійкість до грибків і плісняви. Тому її застосовують на терасах з великою прохідністю, пірсами та навколо басейнів. Ми рекомендуємо монтувати дошку на лаги за допомогою прихованого кріплення. Такий монтаж забезпечить належне провітрювання дошки.
ТИК
 
Деревина з тику має підвищену кількість маслянистих речовин і має найменший коефіцієнт звуження та розширення. Тому її найчастіше застосовують у місцях із підвищеною вологістю. Але ми також використовуємо тик для облаштування терас як у класичний спосіб так і з прожилками герметика.
ТЕРМОДЕРЕВО
 
Деревина з термодерева стабільна, менш щільна ніж інша порода деревини. Через це має невелику вагу і чудово підходить як для фасадів, так і для терас. Як правило, для терас використовують більш щільні породи деревини, такі як ясен і клен. У той же час термососну рідше застосовують для підлоги.
ДПК
 
Деревно-полімерний композит або інакше композитна дошка. Цей виріб з полімерного матеріалу, має більший коєфіцієнт звуження та розширення в порівнянні з натуральним деревом. Особливістю такої дошки буде відсутність потреби щорічного обслуговування.